I am very poor on ms so only pebbles are available.
My pricing per stack is:
5p food items for 10kp
10p food items for 20kp
15p food items for 30kp
20p food items for 40kp
If the 5p items are cookable like meat/fish/eggs/bacon etc i will pay 20kp per stack